Tuner DVB-T2 z funkcją Wi-Fi LTC TV naziemnej HDT03 z pilotem programowalnym

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
     (0 szt.)PS Tuner LTC DVB-T-2 z funkcją Wi-Fi TV naziemnej HDT03

Wysokiej jakości dekoder do odbioru programów cyfrowych telewizji naziemnej DVB-T STB Full HD marki LTC. Urządzenie wyposażone zostało w szereg praktycznych funkcji oraz numeryczny wyświetlacz i przyciski umieszczone na przednim panelu, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Tylko Dobry dekoder STB HD zagwarantuje odbiór wszystkich niekodowanych programów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T MPEG-4 oraz najnowszy system cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i DVB-T2.Wbudowany dekoder dźwięku E-AC-3 (Dolby Digital Plus) gwarantuje odbiór fonii na telewizorze. Odbiera programy telewizyjne nadawane w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080. Dekoder posiada wbudowany odbiornik Wi-Fi, dzięki któremu można oglądać filmiki przez internet.

Podłączenie tunera do każdego rodzaju telewizora dzięki złączu HDMI lub poprzez złącze EURO. Dekoder wyposażony jest w bardzo czułą głowicę. Wskaźniki ustawienia sygnału umożliwiają prawidłowe ustawienie anteny. Urządzenie daje możliwość zasilania wzmacniacza antenowego przez dekoder napięciem 5V. Dodatkowo za pomocą złącza USB i zaawansowanym funkcją multimedialnym można oglądać filmy, przeglądać zdjęcia , słuchać muzyki z zewnętrznych pamięci. Kolejną zaletą zestawu jest pilot, wyposażony w 4 programowalne przyciski. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zaprogramowania jednego pilota do obsługi zarówno dekodera jak i np. telewizora co znacznie ułatwia korzystanie z urządzeń. Do pełnej obsługi wystarczy tylko jeden pilot.

Wygoda i prostota użytkowania.

 

PROGRAMOWANIE PRZYCISKÓW Pilot posiada możliwość zaprogramowania 4 przycisków: TV/AV, VOL-,VOL+,POWER. W celu zaprogramowania przycisków należy: 1. Przytrzymać przycisk „SET” przez 3 sekundy, aż czerwona lampka znajdująca się w przycisku power, zaświeci się światłem ciągłym. 2 .Krótko nacisnąć przycisk, który ma być programowany, czerwona lampka zacznie migać. Nakierować piloty na siebie i wcisnąć przycisk którego funkcja ma być skopiowana do pilota. 3. Lampka na pilocie zamiga, następnie zaświeci się światłem ciągłym. Znaczy to, że pilot przyjął funkcję i jest gotowy do programowania następnych przycisków. 4. W celu zaprogramowania następnego przycisku, należy powtórzyć operację od punktu numer 2. 5.

W celu zakończenia programowania przycisków pilota należy nacisnąć przycisk „SET”, lampka zgaśnie a pilot przełączy się z trybu nauki do trybu pracy normalnej. W ustawieniach systemowych wybrać opcję [Konfiguracja sieci] i wejść w [Konfiguracja]. Wyświetli się lista dostępnych sieci. Następnie należy wybrać odpwiednią sieć z listy po czym wpisać hasło dostępu WiFi. Aby dekoder łączył się z internetem automatycznie, należy zaznaczyć opcję auto link i nacisnąć na pilocie przycisk [niebieski], aby ustawić połączenie z siecią. Po połączeniu z siecią wyświetli się komunokat o sukcesie połączenia.