ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD

  • Dodaj recenzję:



Kable światłowodowe GEMBIRD- transfer bezkompromisowy

Światłowody to znaczące osiągnięcie w dziedzinie transferu danych.

Dzięki nim istnieje możliwość przesyłu danych nawet do kilku Tb/sek.

Sprawdzą się wszędzie tam gdzie sieci przesyłowe oparte na miedzi nie zapewniają wystarczającej przepustowości .

Pozostałe zalety światłowodów to min.:

- Dielektryczność - zastosowane materiały sprawiają, że kable te są doskonałymi izolatorami elektrycznymi

- Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne

- Bezhalogenowa powłoka umożliwiająca zastosowanie wewnątrz budynków

Kiedy stosować kable światłowodowe? Ten rodzaj kabli uwidacznia swoją przewagę nad okablowaniem opartym na miedzi w przypadku zastosowania w sieciach o przepustowości powyżej 1 Gb/sek i na dystansach dłuższych niż 100 m

Specyfikacja:

- Wzmocnienia kabla przy wtykach

- Typ: Multimodowy

- Grubość rdzenia/płaszcza: 50/125 m (OM2)

- Wtyki : ST - SC

- Długość kabla: 1 m

- Tłumienie : <0.3 dB

- Dopasowanie: >30 dB

- Insert–pull test (1000 razy) <0.3 dB

- Zmienność <0.2 dB

- Zakres temperaturowy: od -40 do +80 stopni.