STOJAK - PUDEŁKO - ORGANIZER NA 5 PILOTÓW RED EAGLE

  • Dodaj recenzję:

Funkcjonalny organizer elegancki wygląd wysokiej jakości eko-skóra uniwersalne zastosowanie Jest to bardzo funkcjonalny, stacjonarny organizer/stojak na 5 pilotów zdalnego sterowania! Idealne rozwiązanie dla osób, posiadających kilka różnych sprzętów audio-video: dekoderów, odtwarzaczy DVD/Blu-ray, sprzętu grającego itp., a co za tym idzie – dużą ilość pilotów sterujących.

Oferowany organizer pomoże utrzymać porządek oraz sam w sobie jest bardzo elegancki. Jest to świetny dodatek w każdym domu i użyteczne uzupełnienie systemu domowej rozrywki! Koniec z poszukiwaniem pilotów pod stolikiem, pomiędzy poduszkami kanapy, czy pod stosem codziennej prasy – teraz zawsze będą widoczne i uporządkowane.

Przechowywanie w ten sposób zmniejsza też niebezpieczeństwo uszkodzenia urządzeń – wyłamywania tylnej klapki, obluzowania gniazd baterii itp., co bardzo często towarzyszy upadkom.

Stojak na piloty marki RED EAGLE to produkt idealny do każdego domu. Każdy z nas nie raz doświadczył frustracji spowodowanej zgubionym pilotem, który później znajduje się za sofą. Wiele stojaków na piloty odbiega znacząco jakością oraz designem od reszty wystroju mieszkania/domu. Ten produkt to nie tylko praktyczny stojak, który pomieści aż do 5 różnych pilotów, ale również wysokiej jakości akcesorium domowe, które idealnie dopasuje się do reszty Twoich mebli.

Cechy Produktu:

- Eleganckie rozwiązanie do przechowywania aż do 5 różnych pilotów

- Wielozadaniowy

- Używaj go jako stojak na piloty, schowek albo organizer na drobne rzeczy np: okulary, długopisy, telefon komórkowy, przybory biurowe, kable, ładowarki

- Materiał: Eko skóra z zewnątrz, w środku delikatny materiał chroniący piloty przed zarysowaniem

- Kolor: Czarny     delikatne logo producenta wykonane technologią impress printing

- Rozmiar: około 22 (długość) x 7 (szerokość) x 12 (wysokość) cm

- Waga: około 290 g