MODUŁ SFP PLANET MFB-TSB 1-PORT SFP 1310NM TX 2KM

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Planet
  • Dostępność: Jest
     (2 szt.)
Seria modułów nadawczo-odbiorczych MGB/MFB została zaprojektowana do zapewnienia wysokiej wydajności przesyłu danych przy użyciu światłowodu single-mode. Moduły te są zgodne z SFP Multisource Agreement (MSA) i mogą być wymieniane podczas pracy. Mogą być w łatwy sposób zainstalowane w kompatybilnych portach SFP bez zaburzania działania głównej jednostki. Rodzina modułów MGB/MFB może być instalowana w przełącznikach Planet z interfejsem mini-GBIC SFP. Odległość może być zwiększona ze 100 m (TP) do 550 m (światłowód Multi-Mode LC) lub nawet 120 km (światłowód Single-Mode, LC) Moduły MFB SFP używają dłuższych fal (1310nm) i umożliwiają transmisję na odległości do 2km poprzez światłowód Multi-Mode i nawet do 60km przez światłowód Single-Mode. Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wdrażanie rozwiązań światłowodowych, moduły Planet z serii MGB-T mogą pracować niezawodnie w trudnych warunkach i szerokim zakresie temperatur - od -40 do 75.
Typ wkładki SFP IEEE 802.3u 100BASE-FX
Obsługiwany typ światłowodu Wielomodowy
Gniazdo LC
Przepustowość 155Mbps (max.)
Długość fali (TX/RX) 1550nm/1310nm
Maksymalny dystans 2km
Funkcja ”Digital Diagnostics Monitoring” SFF-8472 DDM
Temperatura Robocza: -40~75°C
Składowania: -40~75°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)