Dudao ładowarka samochodowa 2xUSB 3.1A GOLD R5

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak

Dudao 3.1A inteligentna ładowarka samochodowa 2x USB

Inteligentna ładowarka samochodowa z funkcją bezpiecznego ładowania

Młotek bezpieczeństwa - konstrukcja dolnej części ładowarki pozwala użyć jej jako awaryjnego młotka bezpieczeństwa, którym w wyjątkowych okoliczności można próbować rozbić szybę auta.

Automatyczny podział napięcia – Niezależnie od tego, do którego portu podepniemy telefon, jego energia zostanie odnowiona z maksymalną możliwą prędkością. W przypadku ładowania 2 urządzeń, napięcie zostanie odpowiednio podzielone i dopasowane do konkretnych sprzętów. Bezpieczne ładowanie – Ponadto akcesorium dobiera napięcie do poziomu naładowania urządzenia. Odnawianie energii startuje z wolniejszego pułapu, następnie rozpędza się do maksymalnej dozwolonej prędkości, by po przekroczeniu 80% znów zwolnić i na spokojnie kończyć proces ładowania. Dbając w ten sposób o stan i bezpieczeństwo baterii. Do 2 urządzeń jednocześnie – 2 porty pozwalają na ładowanie aż 2 urządzeń w tym samym czasie. Trwałość i wytrzymałość – Obudowa ładowarki została wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium.

Duża odporność + elegancki wygląd. Kilka poziomów zabezpieczeń – Między innymi przed przeładowaniem, przegrzaniem i krótkimi spięciami.

Kompletna ochrona zarówno akcesorium, jak i telefonu.

Wygoda i stabilność – budowa ładowarki ułatwia wyciąganie jej z gniazdka.

 

Specyfikacja:

Marka: Dudao

Nazwa: R5

Materiał: Aluminium

Porty: 2x USB

Prąd wyjściowy: 5V/3.1A