Dudao kabel AUX mini jack 3.5mm 4 polowy stereo 2m BIAŁY

  • Dodaj recenzję:

 

 

Posiadasz na telefonie lub tablecie świetną muzykę, którą chcesz puścić na wieży lub z zestawu audio w samochodzie ale nie możesz w tej chwili nagrać jej na płytę, a twój sprzęt grający nie ma wtyczki USB na pendrive? Teraz to już żaden problem! Wystarczy, że zaopatrzysz się w kabel audio AUX mini jack, a będziesz mógł słuchać swojej ulubionej muzyki ze sprzętu grającego w domu lub przez radio w swoim samochodzie!

Jego działanie jest bardzo proste, jedną z końcówek podłącz do portu słuchawek w swoim telefonie, a drugą do wtyczki AUX w wierzy lub radiu. I już! Wystarczy, że wciśniesz przycisk „Play” w programie do muzyki i usłyszysz ją lepiej niż słuchał byś jej z głośnika wbudowanego w smartfon.

Producent tego gadżetu, firma Dudao skonstruowała go z mocnych i trwałych materiałów. Sam przewód pokrywa odporna na uszkodzenia gumowa warstwa izolacyjna. To proste urządzenie przyda się każdemu kto lubi słuchać muzyki! Wysokiej jakości przewód audio AUX mini jack od Dudao Służy do połączenia telefonu, tabletu lub komputera do np. wieży lub radia samochodowego z portem AUX Obudowę wykonano z trwałego aluminium, przewód pokryto odporną gumową warstwą izolacyjną

Długość przewodu: 2m

Typ złącza: 2 x mini jack (męskie)