Kable UTP / Światłowód

PATCHCORD KAT.5E FTP 20M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

PATCHCORD KAT.5E FTP 20M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

netto: 13,24 zł
(brutto: 16,28 zł)
Dostępność: Jest
szt.
Do koszyka
PATCHCORD KAT.5E FTP 30M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

PATCHCORD KAT.5E FTP 30M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

netto: 20,31 zł
(brutto: 24,98 zł)
Dostępność: Jest
szt.
Do koszyka
PATCHCORD KAT.5E FTP 15M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

PATCHCORD KAT.5E FTP 15M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

netto: 11,24 zł
(brutto: 13,83 zł)
Dostępność: Jest
PATCHCORD KAT.5E FTP 10M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

PATCHCORD KAT.5E FTP 10M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG

netto: 8,11 zł
(brutto: 9,98 zł)
Dostępność: Jest
szt.
Do koszyka
Kabel PATCHCORD KAT.6  SZARY FLUKE PASSED LANBERG   2m

Kabel PATCHCORD KAT.6 SZARY FLUKE PASSED LANBERG 2m

netto: 3,72 zł
(brutto: 4,58 zł)
Dostępność: Jest
Kabel PATCHCORD 1m   4x2x (7x0,14CCA)  kat. 5e  CONOTECH

Kabel PATCHCORD 1m 4x2x (7x0,14CCA) kat. 5e CONOTECH

netto: 2,00 zł
(brutto: 2,46 zł)
Dostępność: Jest
 ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD

ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GEMBIRD

netto: 6,31 zł
(brutto: 7,76 zł)
Dostępność: Jest
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY SC-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GEMBIRD

ŚWIATŁOWÓD KROSOWY SC-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GEMBIRD

netto: 8,11 zł
(brutto: 9,97 zł)
Dostępność: Brak
szt.
Do koszykaNiedostępny
Kabel PATCHCORD 2m   4x2x (7x0,14CCA)  kat. 5e  CONOTECH

Kabel PATCHCORD 2m 4x2x (7x0,14CCA) kat. 5e CONOTECH

netto: 2,30 zł
(brutto: 2,83 zł)
Dostępność: Brak
szt.
Do koszykaNiedostępny
Osłona gumowa 8p8c niebieska  50szt.

Osłona gumowa 8p8c niebieska 50szt.

netto: 7,89 zł
(brutto: 9,71 zł)
Dostępność: Jest
Wtyk telefoniczny 8p8c RJ45  -  100szt. linka

Wtyk telefoniczny 8p8c RJ45 - 100szt. linka

netto: 12,25 zł
(brutto: 15,07 zł)
Dostępność: Jest