Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / Micro USB 2m 1,5A BLACK

  • Dodaj recenzję:

Baseus Zinc magnetyczny kabel USB / micro USB 2m 1.5A

Dzięki jednemu magnetycznemu kablowi USB zaprojektowanemu przez markę Baseus możesz obsługiwać nawet trzy różne interfejsy! Tutaj prezentujemy adaptery odpowiednie do wejść micro USB. Wygodnie ładuj telefon jadąc autem, przesyłaj dane podczas pracy na komputerze. Wykonuj kilka czynności jednocześnie z utrzymaniem stałej prędkości 480Mbps, bez konieczności ciągłego podłączania i odłączania telefonu.

 

Specyfikacja:

Materiał: Stop cynkowy + pleciony drut o dużej gęstości

Prędkość przesyłu danych: 480 Mbps (Max)

Długość: 2M

Prąd maksymalny: 1.5A

Kompatybilność: urządzenia z portem micro USB

Zapomnij o kablach, które trzeba podłączać i odłączać Baseus Zinc Magnetic USB Cable for micro USB to nowoczesna i wygodna alternatywa dla klasycznych kabli wkładanych do interfejsu. Ten model mocowany jest z pomocą magnesów, które z optymalną siłą przyciągają się nawzajem, gwarantując stabilne połączenie bez zakłóceń. Podłącz wtyczkę do smartfona, a połączenie z kablem uzyskasz po zbliżeniu do siebie dwóch elementów. Szybko, prawda? Ochrona telefonu Zastanawiasz się, w jaki sposób ten kabel USB chroni Twojego smartfona? To proste.

Właściwa wtyczka może zostać umieszczona w nim na stałe, dzięki czemu zabezpiecza wejście przed zabrudzeniami, głównie kurzem. Wbudowany interfejs telefonu jest chroniony przed ciągłym wkładaniem i wyciąganiem wtyczki. Innowacyjne technologie Elementy pokryte 24- karatowym złotem nie brudzą się i nie utleniają. Dodatkowo nowy, ulepszony rdzeń urządzenia chroniony jest przed przegrzewaniem, gotowy do ciągłej pracy.

Do innowacyjnych rozwiązań możemy zaliczyć też delikatne podświetlenie. Niewielka poświata pozwala szybko zlokalizować pracujące w ciemności urządzenie, lecz nie zakłóca snu ani wypoczynku.